Galaxy Note 4 Wifi Modem Olarak Kullanmak

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda ve tabletlerde bildiğiniz gibi kullanmış olduğunuz internet bağlantısını paylaşarak diğer kablosuz bağlantıya sahip cihazlarada internet bağlantısı verebilirsiniz.Gsm operatörünüzde bulunan internet paketinizi kullanarak çevrenizdeki cihazlara internet bağlantısı sağlayarak internete girmesini sağlayabilirsiniz.Daha önceki Android işletim sisteminin versiyonunda ise yani Android 4.2 (Jelly Bean):Android 4.3 (Jelly Bean) gibi sistemlerde buluna bazı ayarlar Android 5.1 (Lollipop) ile sadece menülerin yerleri değişti ve işleyişi ve ayarları değişmedi diyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde ise Samsung firmasının Amiral gemisi olarak adlandırdığı Galaxy Note 4 modeli çıkmıştı ve Android 5.1 (Lollipop) sürümüyle karşımıza gelmişti.Bu modelde de yazılımsal olarak çokda değişen birşey olmadı..Şimdi ise Samsung Galaxy Note 4 modelinde Hotspot yani modem olarak nasıl kullanılır onu göreceğiz.

galaxy-note4-modem-olarak-kullanmak

Buradan yapmanız gereken ilk olarak Ayarlar bölümüne giriş yapınız.Daha sonra ise Hotspot bölümüne giriniz.Karşınıza gelen bölümden ise Password bölümünden modem için bir şifre ayarlayınız.Network ismi olarak ise istediğiniz bir ismi verebilirsiniz.Daha sonra ise Save yani Kaydet dedikten sonra bağlanmak istediğiniz cihaz ile işleme başlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A3 Hotspot Nasıl Açılır

Samsung Galaxy S5 Hotspot Nasıl Açılır

Lumia Wi-Fi Hotspot Nasıl Açılır

Check Also

Kliplere Kendini Ekleme Uygulaması

Blin.gy adlı uygulama ie sevdiğiniz klipleri anında düzenleyebilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlarınızda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir