Galaxy S4 ve Note 3 İçin Android 4.4 Güncellemesi

Samsung Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 güncellemeleri ile ilgili haberimizi paylaşacağız. Android 4.4 KitKat güncellemesinin tam tarihi belli oldu. Aldığımız habere göre; Ocak ayı sonlarına doğru S4 ve Note3 güncellemeden nasibini alacaktır.Bugüne kadar yaşanan Android 4.3 güncellemesi ile yaşanan onca sıkıntılara karşıt gelecek güncelleme herkesi heyecanlandırıyor. Verdiğimiz bu haber henüz Samsung firması tarafından açıklanmış bir haber değil. Ancak kaynağımız her zaman güncellemeleri tahminde doğru bir sonuca ulaşan bir kaynaktır. Ayrıca tam tarih olarak şunu eklemekte fayda var; İki cihazın yeni güncellemesi ocak sonu ya da şubat başı olarak kesinlik taşımaktadır.Gelen bilgileri yine siz android bilgini okuyucularımız ile paylaşacağız.

Aranan Kelimeler:

  • galaxy note 3 güncellemelere nasil girilir (1)

Galaxy S4 ve Note 3 İçin Android 4.4 Güncellemesi Konusuna Ait Etiketler

4.4 kit kat güncellemesi çıktı mı?4.4 kitkat yükleme note 3galaxy note 3 4.4 kitkat güncellemesi ne zaman?galaxy s4 kitkat 4.4 çıktı mı?kiatkat 4.4 güncellemesi ne zaman?

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

87