Home / Diğer Konular / Genç Görünmek için Sırlar

Genç Görünmek için Sırlar

Bayanların en büyük istekleri yaşları kaç olursa olsun, daha çekici ve aynı zamanda da daha genç görünmektir. Özellikle 30’lu yaşlar ile birlikte kadınlarda genç görünme isteğinde artış meydana gelecektir. Bu artış doğrultusunda da en iyi şekilde görünmek için her yolu deneyeceklerdir. Biz de sizlere çok fazla zahmete girmeden genç görünmenin sırlarını açıklıyoruz.

Genç Görünmek için İpuçları Nelerdir?

 

  • Kadınlarda Genç Görünmenin İlk Kuralı Kaşlardır

Genç Görünmek için SırlarKadınlar genç görünmek için bıçak altına yattıklarında ilk yaptıkları şey göz kapaklarını kaldırmak ya da kaşlarına dövme yaptırmaktır. Bıçak altına yatmadan da sadece yüz tipinize uygun kaş modelleri arasından bir seçim yaparak tam 10 yaş genç görünebilirsiniz.

Tavsiye yazı:  Çekici Makyaj Yapmanın Sırları

  • Genç Görünmek için Siyah Fardan Uzak Durun

Genç Görünmek için Sırlar 2Siyah far her ne kadar makyajda meydana gelen hataları ortadan kaldırmak için tercih edilse de 30’lu yaşlardan sonra siyah far tercih etmek oldukça yanlış bir durumdur. Bunun sebebi; ağır göz makyajlarının sizi yaşınızdan daha olgun ve yaşlı göstermesidir. Bunun yerine hafif makyajları yapmayı tercih edin.

  • Primer Sizi 10 Yaş Genç Gösterir

Genç Görünmek için Sırlar 330’lu yaşlardan sonra cildin bazı bölgelerinde kırışıklıklar oluşmaya başlar. Bu kırışıklıkları ortadan kaldırmak için makyaj yaparken primer kullanmanızda fayda var. Primer sayesinde ciltte meydana gelen kırışıklar yok olarak gözükmüyor. Böylece 10 yaşa kadar genç bir görünüm yakalayabilen bayan oluyorsunuz.

Tavsiye yazı: Göğüs Sarkmasını Önlemenin Yolları

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Gmail’de e-postalar nasıl engellenir

Gmail’de mail engelleme özelliği ile, bir gönderici tarafından yapılan gönderileri kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Göndereni engelle özelliği, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir