Home / Android / General Mobile 4G – Android One Projesi

General Mobile 4G – Android One Projesi

ReklamlarGeneral-mobile-4GTürkiye’de geçtiğimiz yıllarda oldukça iyi satış rakamlarına ulaşan General Mobile, Google’ın Android ONE projesi kapsamında General Mobile 4G telefonuna start verdi. General Mobile 4G cep telefonu özellikleri ile bir hayli dikkat çekici.

General Mobile 4G özellikleri:

4G hızında internet 13 MP kamera ve 5 MP ön kamera5” Dokunmatik ekran (12,7 cm)ReklamlarIPS, 16,7 mil. Renk1280 x 720 px çözünürlükGorilla Glass 464 Bit Qualcomm Snapdragon 410  işlemci ve 2 GB RAMAndroid sürümü: Lollipop2500mAh batarya

General Mobile 4G Fiyatı:

699 TL

General Mobile 4G ne zaman çıkacak ?

General Mobile 4G cep telefonu 15 Mayıs‘tan itibaren satışa sunulacak.General Mobile 4G modeli ile Android ONE projesi kapsamında yeni bir başarıya imza atmayı hedefliyor. Özelliklerine bakacak olursak telefonunun özellikleri fiyatına göre iyi diyebiliriz. Özellikle 64 Bit olması telefonda performans arayanların ilgisini çekeceğe benziyor.Source: http://www.android.com/one/Android ONE Projesi kapsamında Turkcell operatörü ile taksitli sunulacak bu telefon 15 Mayıs tarihinden itibaren raflarda ki yerini alacak.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Bimcell Ödemeli Arama – Ödemeli Arama Nasıl Yapılır

if ( td_screen_width >= 768 && td_screen_width Bimcell Ödemeli AramaBir Bimcell hattınız varsa, Bimcell Ödemeli …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir