General Mobile Discovery 2 Ekran Görüntüsü Alma (Resim Olarak Kaydet)

Özellikle ülkemiz de 1.000.000 satış rakamını geriden bırakan General Mobile markası yaygınlaştıkça kullanıcıların cep telefonu üzerinde ekran görüntüsü nasıl alınacağı sorulmaya başlandı.

Android işletim sitemine sahip Discovery 2 model cep telefonlarına sahip kullanıcılar oyun skorlarını kaydetmek, hataların resimlerini çekmek veya farklı bir sebepten ekran görüntüsüne resim olarak kaydetmek istemektedirler. Klasik Android cep telefonlarından daha farklı bir yöntem mevcuttur. Bilgisayarlarda Print Screen işlevinin cep telefonları versiyonu Screenshot kayıt etmek suretiyle o an ki cep telefonunuzdaki ekranı bir resim şeklinde resim galerisine otomatik olarak kaydedilmiş bulacaksınız.

General-Mobile-Discovery-2-Ekran-Goruntusu_kayit_fahocu.com_

Cep telefonunda ekran görüntüsünü almak için Güç (power) ve Ses kısma tuşlarına 2-3 saniye basılı tutmanız gerekmektedir. Bu işlem sonunda cep telefonu otomaik olarak ekran görüntüsünü alıp resim olarak kaydecektir.

Ayrıca İnceleyin

Survivor-2017-basvuru-formu

Survivor 2017 Başvuru Formu. Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2017 yılında yine hayranlarıyla buluşacak. Ekranların fenomen yarışması Survivor’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 152 sorgu var.