Google Play Filmler Türkiye için kullanımda – Android Haberleri


Google, bir süredir kullanımda olan Google Play Filmler hizmeti bazı bölgelerde aktifti şimdi ise Türkiye için kullanıma sunuldu.

 Ülkemiz de Google Play sadece uygulama mağazası olarak görülse de aslında Google Play’ın farklı kategorileri de bulunuyor Filmler, Müzik, Kitap ve Uygulama gibi bölümleri ile açılmış ardından ise kitaplar kısmı eklenmişti. Tabi bu kategoriler tüm ülkelerde aktif olmuyor. Bugün itibariyle Filmler hizmetini Türkiye’ye açan Google bu sayede iTunes’e de bir alternatif olacak. Google film hizmetinde iTunes’te olduğu gibi film kiralama veya satın alma işlemleri yapabiliyorsunuz. Filmler hizmetinden satın aldığınız filmleri telefonunuzda saklayabileceksiniz. Filmler Hizmeti için FiyatlarFilmlerin fiyatları ise tabi ki değişiklik gösteriyor. Biraz önce de söylediğim filmleri kiralama ve satın alma imkanınız var. Örnek olarak Marslı filmi için fiyatlar aşağıdaki gibi.Filmi Kiralama: 3,99TLSatın Alma: 16,99TLgoogle play fimler1 Google Play Filmler uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca buradan şuan da ülkemizde satın alına bilir durumdaki filmlere bakabilirsiniz.

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

89