Home / Yazılım / Google’dan 23 Nisan Logosu

Google’dan 23 Nisan Logosu

Dünya üzerindeki özel günler için tasarladığı logolar ile o günleri kutlayan Google, bu kez 23 Nisan için özel bir logo yayınladı. Bugün boyunca Google ana sayfasını ziyaret edenler bu yeni logoyu görebiliyorlar :) 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel yayınlanan bu logo, Google Logo Yapsana yarışmasında birinci olan Aytuğ Fidan tarafından tasarlandı.

Google’dan 23 Nisan Logosu

Hemen http://www.google.com.tr/ adresine bakabilirsiniz 23 Nisan tebrik logosu için. Bu logoya tıklandığında Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sorgusu gerçekleştiriliyor. Kaçırmış olanlar için 23 Nisan özel logosunun bir örneği :)Ulusal Egemenlik ve Çocuk BayramıAslında bu logo, Google’un Logo Yapsana yarışması üstüne ortaya çıktı ve birinciliği hak kazanarak Google ana sayfasında yayınlandı. Logonun tasarımcısı ise Aytuğ Fidan.Ayrıca yarışmada dereceye giren diğer logoları ise buradaki adresten görebilirsiniz.

23 Nisan, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Ver bir de video var bugünün anlam ve önemi adına :)http://www.youtube.com/watch?v=FdvBjRyB9pw

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Linux DNS (Bind) Servisi Sorunu Çözme

Linux sunucunuzda bind (dns) servisinde sorunlar yaşıyorsanız bu servisi tekrar başlatmanız (resetlemeniz) sorununuzu büyük ihtimal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir