Perşembe , Temmuz 20 2017

Güzellik Hileleri

Güzellik Hileleri Neler?Birçok kadın güzellik hilelerinden yardım alarak daha çekici görünüyor. Teknolojinin gelişmesi ve kadınların güzellikleri uğruna araştırmaları her gün yeni bir bilgi ve yöntemleri karışımıza çıkarsa da, bazı güzellik hileleri yıllar geçse de hiç değişmiyor. Bizde cilt net olarak kadınların uygulamış olduğu güzellik hilelerini sizlerle paylaşmak istedik. Güzellik Hileleri Nelerdir?

 1. Geceleri yatmadan dudaklarınıza bolca nemlendirici sürün. Çünkü dudakla geceleri kurur ve ertesi sabaha kuru ve cansız dudaklarla uyanırsınız.Geceleri dudaklarınıza sürdüğünüz nemlendirici krem gece boyu emilir, ertesi gün uyandığınızda daha parlak ve güzel dudaklara sahip olursunuz.
 2. Dudaklarınızın renginden 2 – 3 ton daha koyu bir pembe renk sürerseniz daha doğal ve daha çekici dudaklara sahip olursunuz.
 3. Sabah kalktığınızda gözleriniz şiş oluyorsa hemen buzdolabına 2 demir kaşık koyup 2 – 3 dakika bekletin ve buzdolabından alıp gözlerinizin üzerinde bekletin. Şişlikler hemen inecektir.
 4. Küçük gözlere sahip olan bayanlar makyaj yaparken gözaltlarına ve göz üstlerine beyaz kalem çektiklerinde daha büyük gözlere sahip olurlar.
 5. Sabahları şiş yüzle kalktığınızda buz gibi su ile yıkayın. Yüzünüzün şişliğini indirecektir.
 6. Gözleriniz sabah kalktığınızda hala yorgun görünüyorsa makyaj farınızı biraz simli olanlardan tercih etmelisiniz. Gözleriniz daha canlı görünecektir.
 7. Kapatıcı alırken cilt tonunuzla uyumlu olması şart. Bu sayede hem kapatmak istediğiniz alan belli olmayacak hem de doğal bir görünüme kavuşacaksınız. Diğer yandan fondöteni uygulayıp ardından kapatıcı sürün.
 8. Elmacık kemiklerinizin daha belirgin ve canlı görünmesini istiyorsanız pembe bir dudak balmı uygulamanız yeterli. Ardından allık sürebilirsiniz.
 9. Kirpiklerinize maskara uygularken hem içten hem de dıştan sürmelisiniz.
 10. Kurumuş maskaranız varsa çok az sıcak suyun içinde bırakın ve ardından rahatlıkla kullanın.
 11. Makyajınız için bazınız yoksa cildinize vazelin veya günlük nemlendiricinizi uygulayın.
 12. Makyajınızı 2 kere temizleyip ardından yıkayın gözeneklerinizin tıkanmaması için bu şart.
 13. Vücudunuzdaki tüyler için jilet kullanıyorsanız uygulamadan önce saç kremi sürün ve ardından jilet kullanın daha pratik temizleyeceksiniz.
 14. Rujunuzun mat görünmesini istiyorsanız biraz pudra döküp tekrar uygulamanız yeterli.
 15. Kirpik kıvıran aletlere biraz sıcaklık tuttuğunuzda daha kıvırcık kirpiklere sahip olursunuz.
 16. Saçlarınız elektrikleniyorsa fındık tanesi kadar el kremini ellerinize yedirip saçlarınıza hafifçe uygulayın.
 17. Burun kenarlarına çok az sürülen bronz ürünler burnunuzu küçük gösterecektir.
 18. Aydınlatıcınız yoksa fondöteninize biraz krem ilave edip yüzünüze öyle uygulayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir