Home / Mac İşletim Sistemi / Haftanın Göze Çarpan iOS Oyun ları – 2

Haftanın Göze Çarpan iOS Oyun ları – 2

Merhaba iPhoneloc ailesi,Bu hafta sizlere Appstore’da öne çıkan 5 yeni iOS oyun ‘unu tanıtacağız. Dilerseniz vakit kaybetmeden oyunlarımıza göz atalım.

1-) One Shot

Bu haftanın belki de en göze çarpan oyunlarından One Shot yerli yapım beceri ve kalitenin birleştiği sıradışı bir oyun.Barış İntepe isimli Türk bir geliştirici tarafından sunulan oyun, minimalist bir yapıya sahip. One Shot, Ultraflow oyunundan daha eğlenceli olduğu da kullanıcılar tarafından sık sık dile getirilen. One Shot, bulmaca oyunlarını sevenler için kullanıcılar için biçilmiş kaftan desek yeridir.

2-) Warship battle: World War II

Clash of Clans, Boombeach, Game Of War gibi savaş oyunlarından sıkılan kullanıcılarımız için biraz daha farklı konsept üzerine kurulmuş bir oyun var bu hafta listemizin ikinci sırasında. Oyunumuz : Warship battle: World War II, 2. Dünya Savaşı konseptine sahip. Savaş gemilerini kontrol ettiğimiz oyunda amaç, bize verilen görevleri tamamlayarak bölümleri tamamlamak.Başarılı bir oynanış ve orta seviye grafiklere sahip olan oyun, özellikle savaş oyunlarını tercih eden kullanıcılarımız için oldukça güzel bir alternatif. 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir