Home / Mac İşletim Sistemi / Haftanın Göze Çarpan iOS Oyun ları – 2

Haftanın Göze Çarpan iOS Oyun ları – 2

Merhaba iPhoneloc ailesi,Bu hafta sizlere Appstore’da öne çıkan 5 yeni iOS oyun ‘unu tanıtacağız. Dilerseniz vakit kaybetmeden oyunlarımıza göz atalım.

1-) One Shot

Bu haftanın belki de en göze çarpan oyunlarından One Shot yerli yapım beceri ve kalitenin birleştiği sıradışı bir oyun.Barış İntepe isimli Türk bir geliştirici tarafından sunulan oyun, minimalist bir yapıya sahip. One Shot, Ultraflow oyunundan daha eğlenceli olduğu da kullanıcılar tarafından sık sık dile getirilen. One Shot, bulmaca oyunlarını sevenler için kullanıcılar için biçilmiş kaftan desek yeridir.

2-) Warship battle: World War II

Clash of Clans, Boombeach, Game Of War gibi savaş oyunlarından sıkılan kullanıcılarımız için biraz daha farklı konsept üzerine kurulmuş bir oyun var bu hafta listemizin ikinci sırasında. Oyunumuz : Warship battle: World War II, 2. Dünya Savaşı konseptine sahip. Savaş gemilerini kontrol ettiğimiz oyunda amaç, bize verilen görevleri tamamlayarak bölümleri tamamlamak.Başarılı bir oynanış ve orta seviye grafiklere sahip olan oyun, özellikle savaş oyunlarını tercih eden kullanıcılarımız için oldukça güzel bir alternatif. 

About Meric Demir

En sevilen editor

Check Also

iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu

Merhaba, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir