Hide Pictures in Vaulty ile Fotoğraflarınızı Şifreleyin

Özel hayatın gizliliği ve kullanmakta olduğunuz cihazların başkaları tarafından kurcalanmasını istemessiniz ve kimse istemez.Bu gibi durumlar için telefonumuza belirli güvenlik önlemleri alırız ve telefonumuzu kilitleyebiliriz.Tabi ekrana koyduğumuz güvcenlik önlemleri yada şifrelerde bu gibi durumlar için çare olmayabilir hatta bazı durumlarda hatalı girilen şifreler yüzünden tüm bilgilerimiz silinebilir.Bu gibi durumlar için telefonumuzda bulunan sadece resimleri şifreleme gibi bir yöntem kullanarak başkalarının ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Hide Pictures in Vaulty uygulaması ile Android telefonunuzda yada tabletinizde bulunan fotoğrafları ve videoları gizleyebilir ve başkalarının görmesini engelleyebilirsiniz.Hide Pictures in Vaulty uygulaması ile resimlerinizi kolayca gizleyebilir ve kolayca erişebilirsiniz.

download-buttton

Hide Pictures in Vaulty uygulaması ile görülmesini istemediğiniz resimlerinizi ve videolarını şifreleyebilir ve sadece şifreyi bilen kişiler erişebilir.

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

101