Hoppy Frog 2 – City Escape İnceleme

Hoopy Frog sinek peşinde koşturan kurbağanız ile olabildiğince fazla sineği toplamaya çalıştığınız 2 boyutlu eğlenceli bir oyundur.Serinin 2. oyunu olan Hoppy Frog 2 : City Escape’de ise şehrin karmaşası içerisinde sinek avına devam ediyorsunuz.Genel olarak inşaat arazisinde geçtiği havası verilen City Escape’te bir polisin bir kurbağayı peşlemesinden tutun karada kuyruğu ile ayakta durmuş ve sizi yemeyi bekleyen köpek balığı gibi çeşitli acayiplikler mevcut.Belkide bizlere ve diğer 1 milyonu aşan oyun severe sevdiren yönüde budur.

Hoppy Frog temel olarak hareket eden tahta parçalarından ve çeşitli engellerden uzak durarak elinizden geldiğince fazla sineği yemekten oluşuyor.Tek parmağınız ile oynayabileceğiniz oyunda kontrollerinde size düşen 2 hamle bulunuyor.Ya ekrana 1 kez basarak bir birim ileri zıplıyorsunuz ya da zıpladığınız anda bir kez daha basarak paraşütü aktif hale getirip daha uzaklara gidebiliyorsunuz.Yere düşmeniz halinde yahut bir düşman tarafından yakalanırsanız oyun bitiyor ve o oyun boyunca toplamış olduğunuz sinek sayısı sizin skorunuz oluyor.Bu sinekler sayesinde de oyunun size sunduğu tatmin edici sayıdaki kurbağalardan birini alabiliyorsunuz.

Hoppy Frog 2 - City Escape-oyunincele.me

Hoppy Frog 2 içerisinde para yerine kullandığınız sineklerin dışında elmas da bulunmaktadır.Bu elmas ile biraz daha iyi denilebilecek karakterleri satın alabilirsiniz.Nasıl kazanabileceğinize gelirsek,elmas kazanmak için 3 yol mevcuttur :

1-Oyun içerisinde karşınıza çıkan harfleri toplayarak H-O-P-P-Y kelimesini tamamlamanız halinde 1 elmas kazancaksınız.

2-Belirli sürelerle açma  hakkı kazandığınız sürpriz kutular.

3-Pamuk eller cebe deyip parayla satın alabilirsiniz.

Ayrıntılar :

1-Oyuna gündüz ve gece girerseniz farklı bir arka plan olduğunu göreceksiniz.Gece girdiğinizde karanlık bir arka planda oynayabilirsiniz.

2-Öldüğünüz anda oyun kurbağanızın fotoğrafını çeker.Eğlenceli bir fotoğraf yakalayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

3-Oyunu kesinlikle sessiz bir şekilde oynamayın.Gerçekten oyunla bir bütün olmuş arka plan müziği bana oyunu sevdiren etkenlerden biri.

Hoppy Frog 2 – City Escape’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hoppy Frog 2 - City EscapeİndirQR-CodeHoppy Frog 2 – City EscapeDeveloper: Turbo ChilliPrice: Free* Hoppy Frog 2 - City EscapeİndirQR-CodeHoppy Frog 2 – City EscapeDeveloper: Turbo Chilli Pty LtdPrice: Free

 

 

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

97