Home / Android / HTC Telefonlar İçin Güncelleme Takvimi Sızdı

HTC Telefonlar İçin Güncelleme Takvimi Sızdı

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Google, Android L’nin ön izleme sürümünü yayınlamıştı. Bunun sonrasında HTC, Google’ın en güncel yazılımı yayınlamasından sonraki 90 gün içinde sürümün HTC One M7 ve HTC One M8 cihazlarına geleceği açıklamasını yaptı. Bunun üzerine gözler HTC’ye çevrildi.Bugün Tayvanlı üretici HTC’nin yazılım ekibinde yer alan LlabTooFer’dan güncelleme takvimine dair bir haber geldi. LlabTooFer aynı zamanda XDA Geliştiriciler Forumu’nda da HTC telefonlar için çıkardığı ROM’larla isminden söz ettirmişti.

HTC Akıllı telefonların Güncelleme Takvimi

LlabTooFeR HTC guncellemeleri Buna göre; HTC One M7 ve HTC One M8 için Android 4.4.3 güncellemesinin geleceği kesin. Ancak bu cihazlara ve ayrıca HTC One Mini 2 ile HTC One E8 telefonlara doğrudan Android 4.4.4 sürümü de gelebilir. Yani Android 4.4.3 sürümü atlanabilir. Öte yandan Android L ve HTC Sense 6.0 sürümlerinin HTC One M7 ve M8 cihazlarına gelme durumunun değerlendirme aşamasında olduğu, dağıtımın Ekim ya da Kasım aylarında başlayabileceği görülüyor. Bu güncellemelerin yine değerlendirme aşamasında olduğu cihazlar arasında HTC One M8, HTC One M7, HTC One Max, HTC One mini, HTC Butterfly S, HTC Desire 816 ve HTC Desire 610 modelleri de bulunmakta.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir