Ingress Android Oyunu APK İndir

Ingress Android oyunu v1.83.5 APK dosyasını sizlerle paylaşıyoruz ve oyunu indirip kesinlikle denemeniz gereken gerçekci oyunlardan bir tanesi. Oyunu oynayabilmek için konum özelliğini kesinlikle açmalısınız. Çünkü oyun konum ile oynanıyor zaten. Sizin konumuzun yakınlarındaki portalları gösteriyor ve gerçek hayatta da bu portallara gitmeniz gerekiyor. Yani oyunu bildiğiniz gerçek hayatta oynuyorsunuz. Portallar genellikle tarihi eserlerin yanında bulunuyor ve gitmeniz gereken yer size belirtiliyor. Portala gidip onu ele geçiriyorsunuz ve böylelikle ödüller kazanıp gelişiyorsunuz. Başarılı ve eğlenceli bir oyun. Mutlaka denemelisiniz.

Ingress Oyunu Nasıl Oynanır ?

Oyuna ilk öncelikle Google+ hesabınızla bağlantı kuruyorsunuz.Ardından oyunda kullanacağınız ismi seçiyorsunuz.Sonra sizden grubunuzu seçmenizi isteyecek.Grubunuzu da seçtikten sonra bir tarama ekranı geliyor ve kullanıcı yerini arıyor.

APK İndir

Ingress APK dosyası Google tarafından onaylı APK dosyası olduğundan herhangi bir şekilde zararlı dosya içermez. APK dosyasını buradan kolaylıkla indirebilirsiniz. APK dosyasını indirdikten sonra indirdiğiniz yerden kurulumunu çok kolaylıkla yapabilirsiniz.

Check Also

Android APUS Başlatıcı Silme(Cep telefonundan Kaldırma)

Konu Başlıkları1 Apus Başlatıcı Nasıl Kaldırılır?2 Apus Başlatıcıyı Kaldıramıyorsanız Şu Adımları İzleyin3 APUS Başlatıcı Özellikleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir