Home / Android / İnstagram Güncelleme Nasıl Geri Alınır?

İnstagram Güncelleme Nasıl Geri Alınır?

İnstagram hesabım kapatıldıSosyal medyada en çok tercih edilen fotoğraf paylaşım uygulaması olan instagram, her geçen gün mevcut özelliklerine yenilerini katarak genişlemeye devam ediyor. Son instagram güncelleme ardından başta konum arama ve arama ile birlikte pek çok özellikte iyileşmeye gidildi. Bu yazımızda instagram güncelleme nasıl yapılır ve nasıl geri alınır konularından bahsedeceğiz.

İnstagram güncelleme aldıktan sonra artık kullanıcılara daha kolay bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Güncellemeden evvel sadece hashtag ya da kullanıcı ismi ile arama yapılabiliyordu. Şimdi ise mevcut durumun yanı sıra başlıca, kişiler, yerler ve etiketler seçenekleri de arama kısmında kullanılabilmektedir. Hızlı etiketleme özelliği pek çok kullanıcı tarafından oldukça büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz Ağustos ayında yapılan güncellemenin ardından 7.3 versiyonuna yükselen Instagram, daha önceki versiyonlarında yaşanan birçok sorunu ve bugları da artık geride bıraktı diyebiliriz. Örneğin önceden daha uzun süren fotoğraf yükleme işlemi artık çok daha hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Ekranın sağ tarafında yer alan düzenleme alanında fotoğrafınızın boyutunu yeniden yapabilirsiniz. Ayrıca metin ve etiket eklerken efekt de seçebilirsiniz.

Her ne kadar uygulamaların yeni sürümleri beraberinde kolaylıklar getirse de bazen bir önceki sürüme geri dönmek istenebilir. Benzer durum her zaman yaşanmasa da birçoğumuzun başına illaki gelmektedir. Bu durum tüm uygulamalarda olduğu gibi instagram için de geçerlidir. Instagram güncelleme geri alma nasıl olur? Telefonunuzun Ayarlar menüsünden Uygulama Yönetici’ne girin. Buradan da instagram’ı seçerek Güncellemeleri Kaldır butonuna dokunmanız yeterli olacaktır.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir