Instagram Kullanıcılar Tepkili – Android Haberleri

Instagram anasayfa düzenini değiştirmeye hazırlanıyor, kullanıcılar ise bu duruma tepkili, Change.org’da kampanya başlatıldı. İşte Detaylar…

Instagram anasayfa düzenini değiştireceğini duyurdu, gelecek olan yenilikle birlikte haber kaynağı kronolojik olarak değil, Facebook gibi algoritma tabanlı olacak. Change.org’da başlatılan imza kampanyası Instagram kullanıcılarının bu durumdan pek de hoşlanmadığını gösteriyor.

140 bin imza

#keepinstagramchronological hashtagi ile şimdiden 140 bini aşkın imza toplayan Instagram kullanıcıları duruma oldukça tepkili. Özellikle Instagram’dan para kazanan topluluklar ve küçük işletme sahipleri zararlı çıkacaklarını düşünüyor. Instagram’da kullanıcılar takip edecekleri kişileri kendileri seçtikleri için böyle bir uygulamayı gereksiz buluyor.

Instagram’dan açıklama

Toplulukların isteklerini dinlemeye hazır olduklarını bildiren Instagram yetkilileri kullanıcı tepkilerinin farkında ancak yine de değişikliğin yapılacağı ön görülüyor. Duruma tepki gösterenler ise tıpkı Twitter gibi bu değişikliğin bir seçenek olarak sunulmasını istiyorlar.

Ayrıca İnceleyin

android_otomatik_metin_duzeltme-696x435

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 133 sorgu var.