Home / Diğer Konular / Instagram Reklamları Artık Türkiye’de

Instagram Reklamları Artık Türkiye’de

Geçtiğimiz günlerde Instagram farklı ülkelerde reklam birimini aktif etmişti.Bu hafta ise içerisinde ülkemizinde bulunduğu 30 yeni ülkeye reklam hizmetlerini açtığını duyurdu.Instagram reklamlarını 30 Eylül’den sonra kullanılabilecek.Bildiğiniz gibi bu haberler kısa süre önce çıkmıştı ve Instagram vb büyük sosyal medya devleri bazı birçok yeniliği bazı ülkelerde denedikten sonra potansiyele göre farklı ülkelerde de kullanıma sunmaktadır.

Instagram reklamlarının tüm dünyadaki her ölçekten işletmenin kullanımına açılmasına ek olarak platformun reklam formatlarına yeni özellikler de eklendi:

– Yaratıcılığı tetikleyecek ve reklamlara daha sinematik bir his verecek Landscape fotoğraf ve videolar Markaların daha zengin hikaye anlatımı yapabilmeleri için 30 saniyeye kadar uzayan video süresi..Kısa zamanda geniş kitlelere ulaşılmasını sağlayan Marquee.

– Facebook ve Instagram’da yapılan çapraz kampanyaların yönetimi ve etkin performansı için servis ve optimizasyon araçları

– Instagram reklam hizmetlerine dünyada en yoğun talep e-ticaret, seyahat, eğlence ve perakende sektörlerinden geliyor. Platformun Türkiye’de işbirliği yaptığı ilk iş ortakları arasında ise Boyner (Boyner Online), P&G (Pantene), Trendyol&Modagram, Turkcell (bip), Türk Hava Yolları ve Vodafone bulunuyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Gmail’de e-postalar nasıl engellenir

Gmail’de mail engelleme özelliği ile, bir gönderici tarafından yapılan gönderileri kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Göndereni engelle özelliği, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir