Instagram, Tarayıcı Arama Özelliğini Geliştirdi

Son zamanlarda fotoğraf paylaşım denildiği zaman akla ilk gelen Sosyal Medya platformu Instagram olarak bilinmektedir ve gün geçtikçede Instagram uygulama yadatarayıcı üzerinden uygulamaya bir çok özellik eklemektedir.Son olarak ise bu özellik olayına tarayıcı üzerinden arama özelliğini geliştirdi.Satın aldığı süre boyunca her zaman yenilik üzerine giden Facebook,Instagram uygulamasını fazlasıyla kullanışlı ve herkesin kullanabileceği bir sistem için uğraştığını görebiliyoruz.

Tarayıcı arama özelliğinin dışında daha önceki kalitesiz fotoğraflar yerine daha yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve video ekleme özelliği ile kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmaya devam ediyor.Tabi bu özellikler zamanla kullanıcıların Instagram uygulamasını seçme şansını arttırıyor.Son zamanlarda ise Instagram için web üzerinden yani tarayıcı üzerinden girişleri arttırmak için çeşitli özellikler eklemeye başladı.Artık Instagram hesabınıza internet tarayıcı üzerinden giriş yaptığını zaman kişileri,yer/mekan adlarını,hashtag, gibi kısımları arayabiliyorsunuz.

Instagram internet tarayıcı arama özelliğini tüm dünyada kullanılabiliyor ve konumuzda geçen tüm aramaları yapabiliyorsunuz.

Ayrıca İnceleyin

Survivor-2017-basvuru-formu

Survivor 2017 Başvuru Formu. Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2017 yılında yine hayranlarıyla buluşacak. Ekranların fenomen yarışması Survivor’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 134 sorgu var.