Home / Android / Instagram Uygulaması Bilgisayardan Nasıl Kullanılır?

Instagram Uygulaması Bilgisayardan Nasıl Kullanılır?

Instagram resimlerin paylaşıldığı, yakın çevremizin bizi gördüğü en çok tercih edilen sosyal ağlardan bir tanesidir. Ücretsiz olarak tüm sevdiklerinizle, hızlı, güvenli ve hayatınızın her bir karesini paylaşabildiğiniz mükemmel bir uygulamasıdır. Fakat bir sorun oldu ve telefonunuzdan İnstagrama erişemiyorsunuz ya da telefonunuzu servise verdiniz. Bu gibi durumlarda kurtarıcı bazı programlarla bilgisayarınız üzerinden Instagramınıza girebilir, fotoğraf paylaşabilir ve diğer Instagramda diğer yaptığınız şeyleri yapmaya devam edebilirsiniz.Instagram uygulaması bilgisayardan nasıl kullanılır? Sevdiğiniz insanlardan ve paylaşımlardan uzak kalmamanız için neler yapabilirsiniz?Instagramı bilgisayarınızdan kontrol etmek için çok basit bir yöntem bulunmaktadır. Bu yöntem, BlueStacks programıdır. Bu program Instagram dahil diğer bazı programlara da bilgisayarınız üzerinden erişim imkanı sağlamaktadır. BlueStack, Android emülatörü olarak hizmet vermektedir. Bu sayede Instagram kontrolünü bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  • Programı sitesinden indirerek kurulumunu çok basit bir şekilde yapabiliriniz. İlerle, kutucuk seç mantığı ile çalışmaktadır.
  • Program kurulduktan sonra içerisine girin. Büyük bir arama çubuğu gördüğünüzde ona tıklayın ve Instagram yazın.
  • Arama işlemi başladıktan sonra karşınıza çıkan Instagrama basın ve yüklenmesini bekleyin.

Girişinizi telefonunuzdan girer gibi yapın ve İnstagram’da geri kaldığınız herşeyi yapabilmek için resimlerinizi paylaşmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın kamerasından da fotoğraf çekilerek, paylaşımda bulunabilirsiniz. Uygulamayı kullanamk oldukça basittir. Mouse ile dilediğinizi bilgisayarınız üzerinden Instagramı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir