Home / Android / Instagram yorum engellendi hatası

Instagram yorum engellendi hatası

Reklamlarinstagram-yorum-engellendiBu hafta sonu Facebook ve Twitter’da takılmaktan artık sıkıldığımı anladım ve yeni Sosyal siteleri de deneyeyim dedim. Aklıma direk olarak Instagram geldi. Hemen Android uygulamasını indirdim ve kullanmaya başladım. İlk olarak profilimi oluşturdum ve arkadaşlarımı eklemeye başladım. Arkadaşlarımın yanı sıra takip ettiğim caps gibi sayfalarını takip etmeye başladım.Takipten sonra gönderileri beğenmeye başladım. Bir tane duruma yorum atayım dedim o da ne ? Yorum engellendi hatası geldi. İlk yorumumu yaptıktan sonra bu hata geldi. Bu yorumumda spam veya reklam değildi. Neden böyle bir şey oldu anlamadım.ReklamlarGelen hata aynen şöyle : “Yorumun paylaşılamadı. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir.” Yok Say , Bizimle Paylaş seçenekleri yer almakta.

İnstagram yorum engeli kaldırma :

-Öncelikle yapmanız gereken Instagram Android uygulamasını güncellemek. Güncel versiyona sahip olmanız gerekmekte.-Yapacağınıza yoruma 5’i geçmeyecek şekilde @ bahsetme ekleyebilirsiniz-Eklenen bir fotoğrafa sadece 30’u geçmeyecek şekilde # etiketi ekleyebilirsiniz-Tekrar eden yorumları farklı sayfalara gönderemezsiniz.-Sürekli “takip edeni takip ederim” gibi klişe laflar ile sayfaları dolduruyorsanız, 5 kişi sizi spam olarak işaretler ise yorum engeli alırsınız.Yukarıda seçenekleri ben yapmadım , eğer sizde bende yapmadım diyorsanız beklemekten başka çaremiz yok. Şu an için bu hatanın üzerinden 6 saat geçti. Bakalım 48 saat bekleyeceğim düzelecek mi. Sizde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir