Instagram'da Gönderi Bildirimleri Nasıl Aktif Edilir?

Eğer tüm paylaşımlardan, yorumlardan ve Instagram içerisindeki diğer aktivitelerden haberdar olmak istiyorsanız gönderi bildirimlerini aktif hale getirebilirsiniz. Bu bildirim aktifliği sayesinde takibi olduğunuz tüm çevrenizin yaptığı paylaşımlar telefonunuza bildirim olarak gelecektir. Bu sizin Instagramda sevdiğiniz, yakın hissettiğiniz ya da sevgilinizin her paylaşımından haberdar olabilmenize yardımcı olur.Instagram’da gönderi bildirimleri nasıl aktif edilir sorusunda yapmanız gereken Instagram’da takip etmek istediğiniz kişinin profil sayfasına girin.

  • Yapacağınız işlem buradan sonra önem kazanmaktadır. Takip etmek istediğiniz kişinin profil sayfasına girdiğinizde kişinin adının hemen yanında yer alan üç nokta çubuğa tıklayın.
  • Yeni açılan pencereden “Gönderi Bildirimleri Aç” butonuna bastığınızda, takip ettiğiniz kişinin, Instagramda her yaptığı paylaşımı direk olarak görebilirsiniz. İsterseniz yorumlarsanız, isterseniz de sadece takip etmek için paylaşımlarını inceleyebilirsiniz.

 Eğer ileride bu durumdan sıkılırsanız ve gecenin bir yarısı bildirim sesi sizi rahatsız ederse, yine aynı yöntemleri kullanarak Gönderi Bildirimleri Kapat butonuna basarak, bildirimleri susturabilirsiniz.

Check Also

Vestel Venus Cep Telefonlarda Format Atma(Sıfırlama) RESİMLİ ANLATIM

Bu yazıda Vestel’in Venus modeli cep telefonu kullananlar için cihazı sıfırlayarak formatlamayı izah edeceğiz. Android …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 157 sorgu var.