Instagram’da Repost Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi Facebook’un satın almasından sonra en çok kullanılan Sosyal Medya araçlarından biriside Instagram.Yani herkesin bir Facebook adresi varsa aynı şekilde artık herkesin bir Instagram hesabı bulunuyor diyebiliriz.Tabi haliyle herkezin yapmak istediği işlemlerden biriside Fotoğraf ve video paylaşmak.Instagram’da pek fazla bir işlem yapılmıyor yani Facebook gibi çok özelliklere sahip bir sistem değil ama son zamanlarda daha aktif bir şekilde kullanılmaktadır.Instagram’da ise Instagram uygulamasından çok 3. parti uygulamalar daha çok kullanılmaktadır.Bu uygulamalardan en çok kullanılanı ise Report uygulamasıdır. Repost uygulaması yada benzeri uygulamalar ile arkadaşlarınızın paylaştığı yada farklı bir grubun paylaştığı resimleri onların sayfası üzerinden kendi profiliniz üzerinden paylaşmanızı sağlamaktadır.

1-Android yada İOS bir cihaz kullanıyorsanız ilk olarak uygulamayı kullandığınız işletim sistemine ait marketten indiriniz.
2-Uygulamayı kurduktan sonra aşağıdaki gibi bir seçenek ile karşılaşacaksınız.
android-iphone-repost-yapmak

3-Report dedikten sonra kimden paylaşım yapıyorsanız o logonun geleceği bölümü seçiyoruz ve paylaşımı yapabiliyorsunuz.Aynı zamanda istediğiniz etiketleri girebilirsiniz.

Check Also

LG 2015 Yılının Ultra HD Panel Satış Birincisi Oldu

Teknoloji devi LG şirketi 2015’in son çeyreğinde Ultra HD panel satışlarında lider oldu. Araştırma kurumu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 159 sorgu var.