Instagram'dan Boomerang Uygulaması (APK) İndir

Konu Başlıkları

Instagramdan Boomerang Uygulaması geldi ve kullanıcılara eğlenceli fotoğraflar çekme imkanı sunuyor. Bu uygulama sayesinde ayarlamaları yaptıktan sonra ön veya arka kamera ile seri fotoğraflar çekiliyor. Ve bu fotoğraflar kısa bir film haline getiriliyor. Uygulama tuşa bastıktan sonra 10 tane ayrı fotoğraf çeker ve bu fotoğrafları otomatik olarak kısa video’ya dönüştürür.Bu oluşturmuş olduğunuz eğlenceli videoları selfie olarak da çekebilir ve sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Instagramın kendisinin paylaşmış olduğu bu uygulamayı indirmek istiyorsanız buradan indirebilirsiniz.

Özellikler

* Ön ve arka kameraları kullanarak hayatınızın ve kendinizin mini videolarını çekin.* İndirin ve hemen çekmeye başlayın. Kaydolmak ya da hesap gerekmez.* Sadece tek bir düğme var! Uygulama 10 fotoğraf çeker ve bunları birbirlerine ekler, videoyu hızlandırır ve ileri ve geri bir döngüde gösterir.* Videolarınızı uygulamanın içinden Instagram’da ve Facebook’ta paylaşın veya sonradan film rulonuzdan paylaşın.

APK İndir

Boomerang APK dosyası Google tarafından onaylı bir APK dosyası olduğundan dolayı herhangi bir şekilde zararlı dosya içermez ve rahatlıkla uygulamayı indirip Android işletim sistemli cihazınıza kurabilirsiniz. Uygulamanın APK versiyonunu buradan indirebilirsiniz. Dosyayı indirdikten sonra indirmiş olduğunuz yerden uygulamayı kurabilirsiniz.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

80