iOS 9.0.1 Yayınlandı

Dünyaca ünlü teknoloji devi Apple, iOS 9 güncellemesinde yaşanan sorunların giderilmesi amacıyla bugün iOS 9.0.1 güncellemesini yayınladı. iOS 9.0.1 güncellemesi ile düzeltilen sorunları sizler için hazırladık.

Apple, geçen hafta Çarşamba günü iOS 9 güncellemesini kullanıcılar için de yayınlamıştı.Yenilikler ile ve farklı özellikler ile hayatımıza giren iOS 9 güncellemesi bazı iPhone, iPad ve iPod touch modellerinde sorunlara neden olurken, sorunların çokluğu Apple’ı elini çabuk tutmaya itti ve yaşanan sorunları çözmek adına bugün iOS 9.0.1 güncellemesi resmen yayınladı.

Peki iOS 9.0.1 bize ne gibi yenilikler getiriyor ?

Bazı kullanıcıların güncellemeden sonra ayarlama yardımcısını tamamlayamamalarına neden olan bir sorun giderildi.Alarmların ve sayaçların bazen çalmaması ile ilgili bir sorun giderildi.Safari‘de ve Fotoğraflar‘da videoyu durdurmanın durdurulmuş çerçevenin bozuk görünmesine neden olan bir sorun giderildi.Profil yoluyla özel APN ayarına sahip olan bazı kullanıcıların hücresel veriyi kaybetmelerine neden olan bir sorun giderildi.

iOS 9.0.1 alan modeller

iOS 9.0.1 güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3 ve iPod touch 5 alıyor.

iOS 9.0.1 nasıl yüklenir?

iOS 9.0.1 güncellemesini; Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümündeniPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. iTunes üzerinden güncellemek için ise iPhone ve iPad’inizi PC’ye bağlamanız ve güncellemeleri denetle demeniz yeterli olacaktır.

Check Also

iphone_4_guncelleme_nasil_yapilir-696x392

iPhone’da Website Kısayolu Ana Ekrana Nasıl Eklenir?

iPhone telefonlarda sürekli kullandığınız , favori websitelerin kısayolunu, telefonunuzun ana ekranına ekleyerek daha hızlı giriş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 142 sorgu var.