iOS 9.2 Public Beta 1 Çıktı !

iOS 9.2 Public Beta 1 Çıktı !

Apple, birkaç gün önce geliştiriciler için yayınladığı iOS 9.2 Beta 1 güncellemesinin halka açık versiyonunu yayınladı. Güncelleme ile ilgili detaylar yazımızda yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde geliştiriciler için yayınlanan iOS 9.2 Beta 1 güncellemesi, Safari’ye yeni özellikler kazandırıyor. Ancak bu güncellemeyi sadece UDID kaydı bulunan iPhone, iPad ve iPod Touch sahipleri yükleyebiliyordu. Apple, iOS 9 ile başladığı halka açık sürüm geleneğini iOS 9.2 ile de sürdürdü ve güncellemeyi halka sundu. iOS 9.2 Public Beta 1 güncellemesini yükleyebilmek için Apple Public Beta üyeliğine kayıt olmanız gerekiyor. Bunun yanında cihazınızda 1.4 GB’lık bir boş alan olması gerekli.iOS 9.2 Public Beta 1 Çıktı !

iOS 9.2 Beta Nasıl Yüklenir ?

iOS 9.2 Beta sürümünü yüklemek için ilk önce Beta Yazılım Programına kayıt olmanız gerekiyor. Bu kaydı beta.apple.com adresinden gerçekleştirebilirsiniz.Programa kaydolduktan sonra iOS sekmesinde bulunan ‘’enroll your iOS Device’’ bağlantısına tıklayın ve açılan sayfadaki adımları takip edin.Güncellemeyi yapmadan önce cihazınızın yedeklemesini yapın daha sonra bu bağlantıya tıklayın ve gereken dosyayı cihazınıza indirin. Bunun için bağlantıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

iOS 9.2 Public Beta 1 Güncellemesini Alan Cihazlar 

iPod Touch 5, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4

Ayrıca İnceleyin

iPhone-android-rehber6

iPhone’dan Android’e Rehber Aktarma Yolu RESİMLİ ANLATIM

iPhone cep telefonundan Android yüklü cep telefonuna geçiş yaparken rehberinizi aktarmanız için çok basit ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 136 sorgu var.