iOS Veri Kurtarma Programı

Artık insanlar gün içerisinde çok önemli notlarını , resimlerini , telefon numaralarını akılı telefonlarında tutuyor. Ancak iOS cihazınızdan bu bilgi kaybolursa , büyük sıkıntılar yaşanabiliyor.

iOS Veri Kurtarma Programı

Bugün sizlere tanıtmak istediğim programın adı iOS Data Recovery programı olacak. Leawo firmasının Peki ne işe yarar bu program diye soracak olursanız , iphone , ipad , ipod cihazlarımızda herhangi bir veri kaybolduğunda veya hasara uğradığında ios data recovery programı ile bu dosyaları kolayca kurtarabileceksiniz. Kısacası program veri kurtarma programı olarak geçiyor.

Neden Leawo ?

Leowa programları Avrupa’da yaklaşık olarak 10 milyon kişi ve 137 ülkeye hizmet veriyor. Ayrıca 30 gün içerisinde memnun kalmadığınız zaman para iadesi yapılabiliyor.

iOS Data Recovery Özellikleri

Yukarıda da sizlere bahsettiğimiz gibi iphone / iPad / iPod touch cihazlarınızda kaybettiğiniz bilgileri zahmetsizce kurtarabilirsiniz. iOS Data Recovery ile ister yedekleme olsun , ister olmasın her şekilde verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Hangi verileri kurtarabilirim?

Leawo iOS Data RecoveryiOS Data Recovery programı ile cihazınızdan bulunan rehber , mesaj ( MMS / SMS / iMessage ) , çağrı geçmişi , takvimler , hatırlatmalar , notlar gibi bir çok kaybolan veriye ulaşabilirsiniz.Devamlı güncellenen ve son sürümü ile free ve ücretli olarak kullanabileceğiniz , iOS Data Recovery programı ile artık kaybolan bilgilerinizi geri döndürebileceksiniz. Bunun dışında çok kolay ve rahat bir şekilde  rehber , mesaj ( MMS / SMS / iMessage ) , çağrı geçmişi , takvimler , hatırlatmalar , notlar gibi tüm yazılı ve görüntülü işlemleri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.Tüm bu güzel işlemleri yapan bu programı kaçırmayın. Siteye ulaşmak için lütfen tıklayın. Kullanımı ve işlemleri için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz. 

Check Also

IPhone 6C Apple Store’da Gözüktü

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Apple’ın 2013 yılında piyasaya çıkardığı IPhone 5C beklenilen satışa ulaşamamıştı. Ucuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

88