İphone 6 AppStore Uygulaması Yükleme

Apple marka cep telefonlarında yazılımsal olarak bazen AppStore olmaması sorunu yaşanabilir .İphone 6 AppStore Uygulaması Bazı yeni alınan iphone cep telefonlarıda veya sıfırlanan(formatlanan) cep telefonlarına karşılaşılan bir sorundur. Genellikle itunnes ile sıfırlama yapıp cep telefonu yedeğini tekrar yüklediğinizde bu sorun ile karşılaşmanız olasıdır. İphone marketine erişmek için yapmanız gerekenler şunlardır.

Öncelikle bilgisayarınızda itunes ile sıfırlama işlemini yaptıktan sonra cep telefonu yedeklerinizi direk itunes ile yüklememeniz gerekmektedir. Sorun genelde burada kaynaklanmaktadır. Şimdi çözüme geçelim eski yedek ile değil yeni bir yazılım vasıtası ile kurulum yapmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonraysa sizin için önemli yedeklerinizi yeniden iphone cep telefonun da kullanabilirsiniz.

Bir sonraki adım olarak iphone yedek almadan bahsedelim. Gerçekleştirmek için itools programını kullanmanız gerekmektedir. Kullanacağınız program yardımı ile rehber ve resim yedeklerinizi alınız daha sonra sıfırladığınız cep telefonunun yedeğini İphone’a yükleyiniz. Artık sorun kalmayacaktır. App Store ye girebilir uygulama satın alabilir veya ücretsiz uygulamalardan istifade edebilirsiniz.

Check Also

Google’dan Sevgililer Gününe Özel Doodle

Google özel günlerde anasayfasını birbirinden güzel doodle’larla süslüyor. Google’ın sevgililer gününe özel olarak oluşturduğu doodle …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 171 sorgu var.