iPhone 6'da Apple logosu bildirim ışığı olarak kullanılabilir.

iPhone 6’nın çıkış tarihi yaklaştıkça, iPhone 6 hakkındaki dedikoduların da sayısı artıyor. Eylül’de çıkacağı tahmin edilen iPhone 6’nın yeni bir özelliği sızmış olabilir.

iPhone’larda ve diğer Apple ürünlerinde yer alan “elma” logosu ürünlere hoş bir hava katıyor. Özellikle MacBook’ların arka tarafındaki aydınlatmalı logo birçok kullanıcı tarafından beğeniliyor.

Apple’ın yeni planı ise iPhone’un arkasında yer alan elma logosunu ışıklandırıp, bu logoyu bildirimler için kullanmak. Söylentilere göre Apple, telefonun arka tarafında farklı ışıklandırma seçenekleri sunacak ve farklı renkler farklı uygulamaların bildirimini temsil edecek. (Şimdiki çoğu Android telefonda olduğu gibi.)

iPhone 6'da Apple logosu bildirim ışığı olarak kullanılabilir.

Eğer iPhone 6’da bahsedilen sistem kullanılırsa bunun oldukça güzel bir görüntü sergileyeceği kesin. Ancak bildirimlerin arka tarafta bulunması da kullanılabilirlik açısnıdan abzürd olabilir diye düşünüyorum.

 

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

89