Home / Mac İşletim Sistemi / iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

Apple’ın yeni canavarı iPhone 7 hazırlıkları başladı. iPhone serisinin yeni üyeleri arasına katılacak olan iPhone 7 büyük bir heyecanla bekleniyor.

iPhone 7 Ne Zaman Çıkacak?

Apple’ın piyasaya sürdüğü son geniş ekranlı cihazların satışlarının iyi olması , Apple’ı harekete geçirdi. iPhone serisinin yeni üyesi olacak iPhone 7 ise şimdiden merak konusu oldu. Daha önce çıkardıkları cihazlar ile aynı mı olacak? Yoksa eski küçük ekrana mı dönecek bilinmiyor.

iPhone 7 Gelliyor!

Geniş ekranlı iphone’ların satışları diğer iphone’lara göre daha çok satması , Apple’ın yeni iPhone 7 için çalışmalarını resmen başlatmış oldu.Bir çok teknoloji ve haber sitesinde yayınlanan habere göre , bir çok android işletim sistemi kullanan cihazların kablosuz şarj özelliği olduğundan , Apple’ın da bu özelliği getireceğini söylüyor.iPhone 7 muhtemelen kablosuz şarj olacak. Peki başka ne gibi özellikler bekleniyor? derseniz , iPhone 6 , 4.7 inçlik bir ekrana sahipti. iPhone 7’de ise biraz daha ince yapılması ve dayanıklılığını biraz daha arttırmayı planlıyorlar.

iPhone 7 Kırılmaz Cam

iPhone kullanıcılarının en büyük sorunlarından bir tanesi olan iphone cam kırılması durumu çok can sıkıcı bir durumdur. Yüz binlerce kişi Apple’a gönderdiği ve kırılmaz bir cam yapılmasını ve yeni çıkacak iPhone 7’de kullanılmasını istediler.Ancak Apple kırılmaz iphone camlarına ne der? bilemiyoruz. Eğer Apple kullanıcılarını dikkate alır ve kırılmaz cam iphone piyasaya sürerse , işte o zaman satışları ciddi anlamda patlatırlar.İnternet üzerinde dolaşan ve en sık rastladığımız iPhone 7 fotoğraflarından bir tanesini de sizlerle paylaşmak istiyorum.iPhone 7iPhone 7 , 2016 yılının ilk çeyreğinde kullanıcılarıyla buluşacak. 2015 son çeyreğinde ise iPhone 7’nin tanıtımının yapılacağı dile getirildi.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir