iPhone Dubblaj Uygulaması

Son zamanlarda bir çığır açan iPhone Dubblaj Uygulaması , iPhone kullananlar arasında ve AppStore’da yükselmeye devam ediyor. Sizlere ilk olarak iPhone dubblaj uygulamasının ne işe yaradığını ve neler yapabildiğinizi açıklayalım.

iPhone Dubblaj Uygulaması Nedir?

iPhone dubblaj uygulaması tam olarak bir dublaj yapma uygulamasıdır. Yeşilçam’dan , Cem Yılmaz’a , dizilerden , filmlere kadar bir çok seslendirme mevcut. Bu seslendirmeler kullanılarak kendi görüntünüz üzerinden bir dublaj yapabilirsiniz.

iPhone Dubblaj Uygulaması Kullanılışı

iPhone dubblaj uygulamasının kullanılışı şu şekildedir. Öncelikle uygulamayı App Store’dan cihazınıza indirin ve indirdiğiniz uygulamayı çalıştırın.Uygulamayı açtıktan sonra , dilediğiniz repliği seçin ve çıkan sese göre ağzınızı ve hareketlerinizi benzetmeye çalışın. İşte bu kadar artık sizinde bir dublajınız oldu.Dilerseniz yaptığını dublajı internet üzerinden paylaşabilir. İsterseniz de dublajınızı bir başka arkadaşınıza mail atabilirsiniz. iPhone’un eğlencelik uygulamalarından olan iPhone dubblaj uygulaması sayesinde ve her gün eklenen yeni dublaj sesleri sayesinde saatler boyunca dublaj çekerek eğlenebilirsiniz.iPhone Dubblaj ve Dubsmash uygulaması ile birleştirilen bazı dublajlar aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. iPhone dublaj uygulaması yaklaşık olarak 5,3mb boyutunda ve şuanda AppStore’da bedava olmak üzere , yaklaşık olarak 7 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir.iPhoneloc.com olarak biraz eğlenek istiyorsanız, iPhone Dubblaj uygulamasını indirmenizi tavsiye ederiz.

Check Also

IPhone 6C Apple Store’da Gözüktü

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Apple’ın 2013 yılında piyasaya çıkardığı IPhone 5C beklenilen satışa ulaşamamıştı. Ucuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

87