Home / Mac İşletim Sistemi / iPhone HIV Virüsü Testi

iPhone HIV Virüsü Testi

iPhone cihazlarınız artık bir laboratuvara dönüşüyor. HIV virüsü testi yapmak isteyenler sadece 34$ ücret ödeyerek telefonundan HIV virüsü testi yapabilecek.

 iPhone HIV Virüsü Testi

iPhone HIV Virüsü TestiTedavisi şu an gerçekleşemeyen HIV virüsü testi , sadece bir aparat ve bir uygulama ile test edilebilecek. İnsanların korkulu rüyası olan HIV virüsü , artık laboratuvar yerine akıllı telefonlar yardımı ile kolayca bulunabilecek.Columbia Üniversitesi’nde geliştirilen ve akıllı telefonlara uyarlanabilen HIV virüsü testi uygulaması ve aparatı ile bu testi yapmak için yüklü miktarda ücret ödemenize gerek kalmayacak. Geliştirilen aparat sayesinde HIV virüsü taşıyor mu? veya taşımıyor mu? kolayca anlaşılabilecek.Cihazların ses girişine bağlanacak olan HIV Virüsü testi yaklaşık 15 dakika kadar kısa bir sürede sonuç verecek. Parmağınızdan deldikten sonra aparata damlatıp , HIV virüsü taşıyıp , taşımadığına bakılacak.Eskiden bir laf vardı, “Robotlar her şeyi ele geçirecek” derlerdi. Böyle giderse bu söz doğru olacak ve akıllı telefonlar insanların her şeyini ele geçirecek.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir