Home / Mac İşletim Sistemi / iPhone için Skype güncellendi; Fotoğraf kaydetme, gelişmiş sohbet zamanı ve çok daha fazlası geldi

iPhone için Skype güncellendi; Fotoğraf kaydetme, gelişmiş sohbet zamanı ve çok daha fazlası geldi

Geçtiğimiz gün Skype’ın 7.1 güncellemesi Mac için yayınlanmıştı, bugün ise kullanıcıların mobil Skype deneyimini arttırabilmek için iPhone Skype uygulaması güncellendi. Yeni gelen güncelleme ile birlikte artık uygulama birkaç daha gelişmiş özelliğe sahip. Fakat hala sanki tam olarak Skype’ın kullanıcı dostu ve mobil ortamda kullanılabilir olduğunu söylemek güç gibi duruyor.  Yeni getirilen güncelleme ile birlikte artık iPhone içerisinden Skype ile fotoğraf gönderebilecek ve silebileceğiz. Ayrıca istersen dilediğimiz sohbet fotoğraflarını da rahatlıkla ortadan kaldırabileceğiz.

skype

Yeni gelen özellikler arasından en etkileyicisi ise performans güncellemeleri. Getirilen yeni performans güncellemeleri sayesinde artık sohbet esnasında yüklenme zamanı çok daha aşağılara düşecek ve bildirimler eskiye oranla çok daha hızlı bir şekilde iPhone cihazlarımız içerisinde yerini alacak. Tüm kullanıcılar için getirilmiş bir de avatar senkronizasyonu özelliği getirilecek. Anlaşılan Skype’ın mobil deneyimde gerilerde kaldığını düşünen Microsoft bu sefer Skype’ı çok daha kullanıcı dostu bir hale getirmek istiyor.

Tabii, bu özellikler sadece yeni güncelleme ile birlikte gelen özelliklerin bazıları aynı zamanda çok daha gelişmiş filtreleme özelliği ve dahasını da 5.7 sürümü içerisinde bulabileceğiz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir