Home / Android / iPhone için WhatsApp Web Yayınlandı !

iPhone için WhatsApp Web Yayınlandı !

whatsapp-web-iphoneAndroid için yayınlanan WhatsApp Web, sonunda iPhone kullanıcıları içinde çıktı. WhatsApp oldukça popüler bir mesajlaşma uygulaması ve kullanıcılar gün içerisinde sık sık WhatsApp üzerinden birbirleri ile mesajlaşmakta. Bilgisayar başında iken bir yandan da telefon üzerinden mesajlaşmak bazı kullanıcılara zor gelebilmekte. WhatsApp profilinizi bilgisayar üzerinden yönetebilir ve mesajlarınızı cevaplayabilirsiniz. WhatsApp Web üzerinden Kod okutarak ulaşılabilen WhatsApp Web, ilk olarak Android kullanıcıları için yayınlandı ve şimdi de iPhone kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

iPhone WhatsApp Web Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle WhatsApp uygulamanızı güncelleyiniz ve ardından bu adrese tıklayınız. Adrese tıkladıktan sonra telefonunuzdan WhatsApp> Ayarlar kısmına giriniz. Ayarlar kısmında yer alan WhatsApp Web seçeneğine basınız. Bilgisayar ekranında ki QR kodu telefonunuzun kamerasından tarattığınız an WhatsApp Web hizmeti aktif olacaktır.WhatsApp Web bilgisayarınızda açık olduğu sürece iPhone cihazınızda da WhatsApp ve internet bağlantınızı kesmemelisiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir