iPhone Yazı Tahmini Kapatma Nasıl Yapılır ?

iPhone yazı tahmini kapatma ile mesaj yazarken otomatik düzeltmeler deki facialardan kurtulabilirsiniz. Mesaj yazarken yazmak istediğinizi değil de bambaşka şeyler çıkartabiliyor. Bu nedenle de ortaya bazen komik şeyler , bazende hoş olmayan şeyler çıkabiliyor. Bir iPhone kullanıcı olarak fark ettiğim diğer bir husus ise bu yazı tahmini telefonda yavaşlamaya sebep oluyor. Açıkçası bunu bu özelliği kapattıktan sonra telefonda mesaj yazmak biraz daha kolaylaştı. iPhone yazı tahmini kapatma işlemini sizler için resimli olarak anlattık. Aşağıdaki işlemleri uygulayarak çok kolay bir şekilde tahmini kapatabilirsiniz. Bir diğer konumuzda da iphone otomatik düzeltme kapatma işlemini anlattık.

Yazı Tahmini Nasıl Kapatılır ?

1- Öncelikle Ayarlar kısmına giriyoruz ve ardından Genel seçeneğine tıklıyoruz.iphone-yazi-tahmini-nasil-kapatilir2-Ardından klavye seçeneğine geliyoruz ve Tahmin kısmını kapatıyoruz.iphone-yazi-tahmini-kapatma İşlem gördüğünüz gibi bu kadar basit bir işlem. Eğer telefonda hızlanma ile de karşılaşırsanız bizlere bildirmenizi rica ediyoruz. Çünkü merak ettiğimiz bir konu ve kesinleştirmek isteriz. Bu duruma iPhone 4S ‘te daha fazla karşılaştık ve yazı tahmini kapattıktan sonra mesaj yazma daha hızlandı.

Check Also

vestel-venus-format-atmak

Vestel Venus Cep Telefonlarda Format Atma(Sıfırlama) RESİMLİ ANLATIM

Bu yazıda Vestel’in Venus modeli cep telefonu kullananlar için cihazı sıfırlayarak formatlamayı izah edeceğiz. Android …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 158 sorgu var.