Home / Mac İşletim Sistemi / iPhone ZigZag Oyunu

iPhone ZigZag Oyunu

App Store’a bir girip bakayım dedim. Değişen yükselen yeni çıkan oyun var mı? yok mu? diye göz atarken farklı bir oyun gözüme takıldı. Oyunun adı zigzag ve cidden zor bir oyun.

iPhone ZigZag Oyunu

Eğer oyunlarda becerilerimi konuştururum ve iyi oyun oynarım derseniz bu oyuna göz atın derim. Peki zigzag oyunu nasıl bir oyun diye soracak olursanız , up uzun bir labirentin en başından bir topu sonuna kadar götürmeye çalışacaksınız.Ancak bu topu götürmek umduğunuz kadar kolay olmuyor. Hatırlarsanız , iphone’u sağa sola yatırarak bir topu deliklerden kaçırıp labirent sonuna götürmeye çalıştığımız bir oyun vardı. Zigzag’da böyle bir oyun.Sadece ekrana dokunarak labirenti tamamlamaya çalışıyorsunuz. Ekrana dokunduğunuzda top önce sağa , tekrar dokunduğunuzda yukarı gidiyor. Böylece topu labirentin üzerinde yürütmeye çalışıyorsunuz.Bazı oyun severler zigzag oyununu çok sevecek ama bazıları da oyunu 1-2 kere oynayıp bırakacak. Çünkü hem kıl bir oyun , hemde başarabilmek için kasacağınız bir oyun zigzag.Son oynadığım zigzag oyununda yaptığım en başarılı skor 56 oldu. Uğraşıyorum ama sanırım bu oyunda çok başarılı değilim. Umarım sizlerin skorlarınızı da yorumlarda görürüm. 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir