Home / Mac İşletim Sistemi / İphone’deki Görüntüyü Televizyona Aktarma

İphone’deki Görüntüyü Televizyona Aktarma

Cep telefonlarının özellike Apple markasına ait Iphone modellerinin bilgisayar gibi kullanıldığı bir dünyada yaşıyoruz. Kullanıcılar olarak bazen bilgisayar gibi olmasını beklediğimiz anlar olmaktadır. Bunlardan biride rahatça internetten video izlemektir. Küçük ekranda video izlemenin verdiği rahatsızlı cep telefonu görüntüsünü televizyona aktarma ihtiyacı doğurmuştur.

İphone ekranını televizyona yansıtmak pek çok Iphone sahibinin hayallerini süsleyen konulardan biridir. Apple’nin tek el ile kullanma politikası yüzünden genellikle 4 inc bandında Iphone ler üretilmektedir. Elbette bu durum bizim Cep telefonu ekranını televizyona aktarma hususunda engel teşkil etmemektedir.

İnternetten film, dizi izliyor ve Iphone cep telefonu ekranı söze küçük geliyor ise kablo ile görüntüyü televizyona aktarabilirsiniz.  Almanız gereken kablo LIGHTNING DIGITAL AV ADAPTER’dır. Bu kablo sayesinde hem cep telefonuzu şarj edebilir hemde ekran göruntusunu anlık olarak televizyona aktarabilirsiniz.

apple-iphone-ekran-goruntusunu-televizyona-aktarma

 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir