Home / Mac İşletim Sistemi / iTunes Londra Festival kanalı Eylül ayı için Apple TV’de olacak

iTunes Londra Festival kanalı Eylül ayı için Apple TV’de olacak

Bundan çok kısa bir süre önce Apple TV üzerine 19 kanal eklenmesi daha gerçekleştirilmişti. Şimdi ise sıra Eylül ayında gerçekleştirilecek etkinliğin görüntülerini takip etmek isteyen Apple severler için iTunes Festival kanalında. iTunes Festivaline katılamıyor olsanız bile en azından o atmosferi görüntülerle canlı ve HD bir şekilde izlemek isteyenlerdenseniz Apple TV üzerinden hiçbir adımı kaçırmadan her şeyi HD olarak izleyebileceksiniz.

itunes-kanal

Kanal şuanda hem festival hem de ünlü RoundHouse hakkında kullanıcılara bilgi ve festivalin tarihi hakkında bilgi veriyor. Bir kısmını sizinle paylaşacak olursak eğer; iTunes Festivalleri ilk olarak 2007 yılında başladı ve şuana kadar festivallerde 430 sanatçı sahne aldı. Şuana kadar iTunes Festivallerine gerçekleştirilen katılım ise ortalama olarak  toplamda 430,000’i buluyor. Tabii, bunun yanı sıra milyonlarca insanın da festivali televizyon ve internet aracılığı ile izleyenleri de unutmamak gerekiyor.

Bu sene yapılacak olan iTunes Festivalinde ise  20 farklı sanatçı sahneye çıkacak ve insanların eğlenmesine yardımcı olacak. En son Apple TV üzerinde iTunes Festival kanalını ise geçtiğimiz Mart ayında SXSW konserleri ile birlikte görmüştük.

 

 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir