Home / Diğer Konular / Kanal D Kısmetse Olur Başvuru Formu

Kanal D Kısmetse Olur Başvuru Formu

Muhteşem bir düğün ve büyük ödüller hayatının aşkını arayan 7 gelin ve 7 damat adayını bekliyor!Muhteşem bir düğün ve büyük ödüller hayatının aşkını arayan 7 gelin ve 7 damat adayını bekliyor!
kismetse_olur_basvuru_formu_doldur_kanal_dEvlilik yolunda ilerleyen adaylar, özel olarak tasarlanmış iki ayrı evde günde 12 saat geçirecekler ve haftanın birincileri para ödülü kazanacak.

Her hafta bir gelin ve bir damat adayının evlilik hayallerine veda edeceği programda, elenenlerin yerlerine yepyeni adaylar gelecek ve evdeki aşkı bulma şansı hiç bitmeyecek.

“Kısmetse Olur” yeni bölümleriyle hafta içi her gün, nefes kesen finalleriyle ise hafta sonu ekrana gelecek.Muhteşem bir düğün ve büyük ödüller hayatının aşkını arayan 7 gelin ve 7 damat adayını bekliyor!

“KISMETSE OLUR” programına gelen başvuru formlarındaki tüm yazı ve fotoğraflar formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir.

Kısmetse Olur Başvuru Formu

Lütfen okuyun

“KISMETSE OLUR” programına gelen başvuru formlarındaki tüm yazı ve fotoğraflar formu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Başvuru formunu dolduran kullanıcılar, başvuru sahibinin kendisi olduğunu kabul ve beyan etmiştir. Kişinin izni olmaksızın yapılan başvurulardan Kanal D sorumlu değildir.
Kısmetse Olur Başvurmak için tıklayınız

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

4 yorumlar

 1. hakananlışlık vardır aksi halde yurtseve

  iyi çalışmalar:
  öncelikle kısmetse olur yayınınızı sunan hanımefendiyi yıllardır tüm ailemle ve çevremdeki insanlarla takdir ederek ve severek takip ediyoruz özlemiştik bu program sayesinde hasret gidermiş olduk teşekkür ederiz.
  gelelim esas konuya kısmetse olur yayınındaki yarışmacıların hemen hepsi birbirlerini önceden tanıyan kişilerden oluştuğunu araştırmalar sonucu tespit ettik umarım bir yanlışlık vardır aksi halde kocaman kanal d yapımı izleyenleri keriz yerine koymaz diye değerlendiriyorum. eğer öyleyse program sunucusuna yakıştıramıyoruz böyle bir oyuna dahil olmasını umarım yanlışlık vardır tekrar iyi çalışmalar

  • merhaba ben sezer orduluyum yaş 35 boy 167 ten esmer göz rengi siyah saç rengi siyah o yarışmada bende olmak istiyorum benide yarışmacı olarak seçerseniz çok sevinirimben citti olarak evlenmek istiyorum tel nom 05314075052

 2. hakan yurtseven

  iyi çalışmalar: öncelikle kısmetse olur yayınınızı sunan hanımefendiyi yıllardır tüm ailemle ve çevremdeki insanlarla takdir ederek ve severek takip ediyoruz özlemiştik bu program sayesinde hasret gidermiş olduk teşekkür ederiz. gelelim esas konuya kısmetse olur yayınındaki yarışmacıların hemen hepsi birbirlerini önceden tanıyan kişilerden oluştuğunu araştırmalar sonucu tespit ettik umarım bir yanlışlık vardır aksi halde kocaman kanal d yapımı izleyenleri keriz yerine koymaz diye değerlendiriyorum. eğer öyleyse program sunucusuna yakıştıramıyoruz böyle bir oyuna dahil olmasını umarım yanlışlık vardır tekrar iyi çalışmalar

 3. merhabalar ben sezer tepe orduluyum yaşım 35 siyah gözlü siyah saçlı boy 167 kg 85 bu purovramda yarişmak istiyorum ben evlenmek istiyorum orda tek adayım nur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir