League of Legends Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Başlıyor!

Kış Mevsimi’nde Beşiktaş E-spor Kulübü’nün zaferiyle sona eren Şampiyonluk Ligi, yaz için geri dönüyor.

lolyaz-sampiyonasi

Yükselme Ligi’nden gelen Oyun Hizmetleri ve CREW’ün katılımı, değişen kadrolar, LCS’ten transferler ve Kaan Kural’ın yorumcu kadrosuna dahil olmasıyla birlikte, Şampiyonluk Ligi heyecanı bir üst seviyeye taşınıyor.

Dark Passage’ın alt koridor değişikliği, HWA’nın orta koridora LCS’ten niQ’i transfer etmesi, LongB’nin rol değişikliğiyle orta koridor oynayacak olması gibi birçok değişiklik ve daha fazlası, bu hafta sonu oynanacak Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi 1. Hafta karşılaşmalarıyla etkisini gösterecek.

Beşiktaş – Dark Passage, HWA – Team Turquality ve Beşiktaş – Team Turquality gibi büyük mücadelelerle başlayacak olan ilk haftada, karşılaşmalar alışılageldiği gibi Cumartesi ve Pazar günleri oynanacak. Ligin fikstürünü, oyuncular hakkında detaylı bilgileri, istatistikleri ve çok daha fazlasını mevsim boyunca güncel olarak lolespor.com’da bulabilirsiniz.

16 ve 17 Mayıs tarihlerinde 4’er maçın oynanacağı ve bu maçların saat 14.00’dan itibaren LoL TV’de canlı olarak yayınlanacağı Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi 1. Hafta mücadelelerini kaçırmayın!

Şampiyonluk Ligi ile ilgili haberlere burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Check Also

ASTRONEER Oyun Rehberi

ASTRONEER Oyun Rehberi – RESİMLİ ANLATIM

Konu Başlıkları1 1. Adım Başlangıç2 2. Gezegene İniş3 3. Kaynak Toplama ve Tuş Kullanımı4 The …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 160 sorgu var.