Lenovo ThinkPad 8 İncelemesi

Lenovo ThinkPad 8 İncelemesi

Lenovo’nun Windows tabanlı tableti Lenovo ThinkPad 8’in incelemesini sizler için hazırladık. Detayları öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Windows işletim sistemini kullanan tabletlerden biri olan ThinkPad 8, Lenovo’nun başarılı ürünlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Oldukça şık ve kaliteli bir alternatif olarak karşımıza çıkan ThinkPad 8’in özelliklerine bir göz atalım.

Lenovo ThinkPad 8 Özellikleri

8.3 inç boyutlarında IPS panele sahip 1920×1200 piksel çözünürlüğünde bir ekranı bulunan Lenovo ThinkPad 8, dört çekirdekli Atom Z3770 işlemciden gücünü alıyor, bu işlemci 2.4 GHz hızına kadar çıkabiliyor.Lenovo ThinkPad 8 İncelemesi64 GB dahili hafıza ve 2 GB RAM’e sahip olan cihaz kutusundan Windows 8.1 kurulu şekilde çıkıyor olsa da ücretsiz olarak Windows 10’a yükseltebiliyorsunuz.Önde 2 megapiksel arkada ise flaş desteği bulunan 8 megapiksellik bir kamerası bulunan ThinkPad 8, yaklaşık 4 saatlik bir batarya kullanım süresi sunuyor. 8.8 mm kalınlığındaki cihazın ağırlığı ise 430 gram, cihazın oldukça şık olduğunu da belirterek incelememizi sonlandıralım.

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

88