Home / Android / Lenovo ThinkPad 8

Lenovo ThinkPad 8

Lenovo ThinkPad 8 teknik özellikleriBu yazımızda sizlerle Lenovo thinkpad 8 incelemesini yapacağız. Aynı zamanda teknik özellikleri ve artılarından da bahsederek yazımızı sonlandıracağız. İlk olarak bu harika cihazın teknik özelliklerine göz atalım. Lenovo tarafından üretilen 8 inçlik Windows 8.1 Pro işletim sistemine sahip olan bu tablet bilgisayar teknolojik altyapısı ve tasarımıyla herkesin ilgisini üzerinde toplamayı başarmaktadır.

Lenovo thinkpad 8 teknik özellikleri konusuna hemen geçiş yaparak merakınızı giderelim. Lenovo thinkpad 8 gayet farklı bir ürün olarak sunulmuş. Zaten özelliklerine göz atınca bunun farkına varacaksınız. 8.3 inç ekranı ve 2.4 Ghz hızıyla çalışan Intel Atom işlemcisiyle hızlı bir giriş yapıyor. Ekran özellikleri ise 1920 X 1080 piksellik (Full HD) ekranı ile gerçekten incelemeye değer bir makine olduğunu gösteriyor.

Şimdi gelelim Lenovo thinkpad 8 artıları nelerdir sorusuna. Lenovo Microsoft ve Intel’in sahip olduğu en iyi özellikleri bu yeni tablette birleştirmiş durumdadır. Bu yeni tablet daha hızlı grafik olanağına sahip, üretken, güvenli ve mobil bir cihazı temsil etmektedir. Sınırsız mobilitesi, çoklu moda sahip işlevselliği, IPS teknolojili Full HD ekranı, herhangi bir eksiği olmayan Windows işletim sistemi ortamı, kolay paylaşım yapılan uygulamalar, on parmak dokunuşlu çoklu dokunmatik teknolojisi, çift 1080p HD kamera ve daha birçok özelliği ile Lenovo thinkpad 8 her zaman için bir adım öne çıkmayı başarıyor ve bunu da hak ediyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir