Home / Android / LG G2 için Android 4.4 Güncellemesi Ne Zaman Başlayacak?

LG G2 için Android 4.4 Güncellemesi Ne Zaman Başlayacak?

Android 4.4 KitKat güncellemesinin tanıtılması ile birlikte yaklaşık bir ay geçti. Şuana kadar Galaxy S4, HTC One, Nexux modelleri, Moto X akıllı telefonlarında Android 4.4 güncellemesi yapıldı. Ayrıca diğer teknoloji devlerinden de android güncellemeleri ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. HTC ve Samsung, ocak ayı içerisinde yeni modellerinde Android 4.4 güncellemesini başlatacağını duyurdu. Sony ise yeni yılık ilk döneminde Xperia Z serisi için Android 4.4 güncellemelerini yapmaya başlayacak.

Bir başka haber ise LG’den geldi, geçtiğimiz günlerde resmi Twitter hesabı üzerinden LG G2 akıllı telefon modeli için Android 4.4 güncellemelerinin 2014 yılının ilk döneminde başlayacağının müjdesini kullanıcılarına verdi. LG, güncellemeler ile ilgili herhangi bir net tarih vermese de, LG kullanıcıları en geç mart ayına kadar en güncel Android sürümlerine sahip olacak.

lg-g2

LG G2’den esinlenerek geliştirilen Nexus 5’in sahip olduğu teknik özellikler, tasarım ve fiyat politikası bir çok kullanıcının ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle ilginç tasarımı ile farklı tarzlarda telefon arayışı içerisinde olan kullanıcılar LG G2 modeline yoğun ilgi gösteriyor. Optik görüntü sabitleme teknolojisi, stüdyo kalitesinde ses kaydı, 13 MP arka kamera, 5.2 inç ekran ve dört çekirdekli bir işlemci ile yılın ikinci dönemine damga vuracak akıllı telefonlar arasında LG G2 kendini gösteriyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir