LG G2'nizi LG G3' e Dönüştürün!

LG’ nin eski amiral gemisi G2, gerek performans gerek tasarım açısından gün geçtikçe eskimeye başlıyor. Ama yine de kullanıcılarını memnun eden bir cihaz. Gelişmiş donanım özellikleri ve modern tasarımıyla hala rakipleri ile rekabette kalabiliyor.

Şimdi LG, G2′ ye göre daha gelişmiş özelliklere sahip G3′ ü çıkardı. G3, G2′ ye göre daha şık bir tasarıma sahip ve daha hızlı odaklanabiliyor. Bu durumda donanımsal olarak yapılacak bir şey olmasa da, G3′ ün sahip olduğu yazılımsal özellikler G2′ ye transfer edilebilir ve geride bırakılan G2′ i yeniden canlandırılabilir.

XDA’ nın Android geliştiricilerinden OptimusRs tarafından yapılan OptimusG3 Rom’ u ile G3′ ün sahip olduğu yazılımsal özellikler G2′ de kullanılabilir. Bu Firmware, LG G2 D802 en 20d’ ye dayalı, ön köklü ve göz alıcı bir takım özellikler içeriyor. Bu Rom’ da G3′ ün tüm özelliklerini bulabilirsiniz. Örneğin G3′ te bulunan Magic Focus özelliği ve 120 FPS ile 4K video kayıt özelliği OptimusG3 ile G2′ de de kullanılabilir.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

84