LG G3 ile Tanışın, Hayatın Tadını Çıkarın

Teknolojinin gelişimiyle birlikte sayıları giderek artmakta olan akıllı telefonlar hızlı bir şekilde hayatımıza girdi. Çok fazla seçenek ve sayıda olan bu telefonlar arasında sahip olduğu performans ve özelliklerle ön plana çıkmayı başaran LG G3, size sunduğu imkanlarla hayatınızı kolaylaştıracak özellikleri barındırmaktadır. Şimdi bu özelliklere kısaca bir bakalım.

  • Sorunsuz Kablosuz Şarj: LG G3 kablosuz şarj özelliğine sahiptir. Priz bulma derdine son veren bu özellik ve 3000 mAh gücündeki yüksek yüklü bataryasıyla daha uzun süre kullanım ve daha uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca çıkarılabilir bir batarya sahip olduğundan yanınızda taşıyacağınız yedek bataryayla kullanım süresini daha da uzatabilirsiniz.
  • Akıllı Uyarı: Ürünün sahip olduğu Smart Notice özelliği ile ihtiyaç duyduğunuz şeyleri siz ihtiyacını bile istemeden önermektedir. Bu öngörülü tavsiyeler ise telefon durumu, kullanımı ve cihazda kalan yere dayanmaktadır. Akıllı temizleme, arama geçmişi hatırlatma, lokasyon bazlı hatırlatma bunlardan bir kaçıdır.
  • Quick Circle Wİndow: Circle Window telefonunuzda en çok kullanılan 6 uygulamayı göstererek bu uygulamalara erişimi kolaylaştırmaktadır. Daire çevresinde bulunan hafif ışıltı zarifliği tamamlayacak bir estetik dokunuş sağlamaktadır.
  • Knock Code ile Telefonunuzu Güvence Altına Alın: Knock Code özelliğine sahip LG G3’te farklı kombinasyonlarla telefon kilidinizi açmanıza imkan sunulmaktadır. Kişiselleştirilmiş olan tıklama deseni 2 ile 8 arasında dokunuşla telefonunuzun ekranını açmanıza ve kilitlemenize imkan sunmaktadır. 80 000 farklı muhtemel kombinasyonuyla farklı bir eğlence ve güvenlik sunan bu özellikle telefonunuzu başkalarının erişimine kolayca kapatabilirsiniz.LG G3’ün en dikkat çeken özellikleri arasında ise 13 MP kamerası yer almaktadır. OIS özelliğine sahip telefonda bulanıklık ve titreme azaltılmakta aynı zamanda da lazer sayesinde objelere olan mesafeleri anında ölçerek mükemmel kalitede fotoğraflar çekmenizi sağlamaktadır.

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

87