LG G4 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Geliyor

Android 6.0 Marshmallow güncellemesine hazır mısınız ? Bir çok özellikler ile birlikte gelecek olan Android 6.0 güncellemesi çalıştığı akıllı telefonlardan LG’nin ilk LG G4 telefonuna geliyor. Güncelleme ne zaman çıkacak derseniz hemen size sevindirici haberi verelim ve gelecek hafta Polonya tabanlı olarak yayılmaya başlayacak. Bu nedenle aslında hemen de sevinmeyelim çünkü güncelleme henüz Türkiye için gelmiyor. Ancak bu güncellemeden kısa bir süre sonrada Avrupa , Asya , Amerika ve diğer ülkelerde Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin gelmesi bekleniyor.Android güncellemesinin özellikleri haricinde LG’nin kendisinin eklediği özelliklerde bulunuyor. Bu özelliklere kısa bir bakalım isterseniz.

  • İzinler kolay kontrol ve ulaşılabilirlik ile basitleştirildi. Bu durum yalnızca yükleme durumlarından değil ulaşmak istediğiniz her zaman için geçerli.
  • Cihaz modlarına bakacak olursak ise şu şekilde : Sessiz mod , titreşim modu , rahatsız etme modu , tüm sesleri ve bildirimleri engelleme yada yalnızca alarm modu şeklinde.
  • Doze Mode ise telefonunuzun şarjının süresini arttırabilmek için kullanabileceğiniz özellik. Yalnızca belirli ve gerekli uygulamalar çalışıyor diğer her şey kapatılıyor.

LG G4 şuan için alabileceğiniz en sağlam akıllı telefonlardan bir tanesi. Kendisinin sahip olduğu özelliklerin dışında gelecek olan Android 6.0 Marshmallow ile birlikte çok daha iyi bir hal alacağını söyleyebiliriz.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

80