Çarşamba , Temmuz 26 2017

LG G4 Android 6.0 Türkiye İçin Yayınlandı

LG G4 Android 6.0 Türkiye İçin Yayınlandı

LG’nin üst segment modeli LG G4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayınlandı. Güncellemenin detayları yazımızda yer alıyor.

Android pazarının en büyük firmalarından biri olan LG, amiral gemisi modeli LG G4 güncellemesini Avrupa ve Türkiye’deki kullanıcıları için yayınladı. Uzun süredir gelmesini beklediğimiz Android 6.0 güncellemesini LG, rakiplerinden hızlı davranarak Nexus ve Android One cihazlarından sonra yayınlamayı başardı.

LG G4 Android 6.0 ile Gelen Yenilikler

Android 6.0 ile LG G4’e katılan en büyük özellik microSD kartı dahili hafıza kartı olarak kullanabiliyor olmamız. Diğer yenilikler ise şunlar.– Gelişmiş uygulama izinleri– Yenilenmiş MemoCapture+ ve Air Drive– Android 6.0 ile gelen Doze özelliğiLG G4 Android 6.0 Türkiye İçin Yayınlandı

Bizim Telefonlarımıza Ne Zaman Gelecek ?

Türkiye’deki LG G4 kullanıcılarına dağıtılmaya başlanan Android 6.0 Marshmallow, tüm kullanıcılara hızlı bir şekilde ulaşacak. Güncellemenin bir hafta içinde tüm LG G4 kullanıcılarına verilmiş olması bekleniyor. Güncelleme hakkında sorun yaşadığınız takdirde LG servisi ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir