Minecraft: Story Mode Geliyor

Geçtiğimiz yıl duyurulan ancak hakkında hiçbir bilgi verilmeyen Minecraft: Story Mode ile ilgili ilk ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı.Bu ayrıntılar daha önceden belirtildiği gibi Minecon etliğiyle paylaşıldı.Geliştirici Telltale ve dağıtıcı olan Mojang işbirliğiyle büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Minecraft’ın Story Mode adındaki yeni özelliği oyun severlerle buluşacak.

Jesse adındaki bir karekterin yerine geçip dünyayı kurtarmak için maceralara atılacağız.Toplamında 5 adet bölümden oluştuğunu bildiğimiz Minecraft: Story Mode’un bir şeylerin yanlış olduğunu sezen ekbimizle Ender Dragon’u öldürmüş olan The Order of the Stone’u arayışa çıkarız.

Minecraft: Story Mode: PC, , PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Mac,iOS ve Android için bu yılın içerisinde çıkacaktır.Anlayacağınız bu eğlenceyi oynamanıza çok az bir süre kaldı.İsterseniz şimdi sizleri oyundaki yeniliğin tanıtıldığı videoyla baş başa bırakalım.

Ayrıca İnceleyin

android_otomatik_metin_duzeltme-696x435

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 135 sorgu var.