Home / Android / Mobogenie APK İndir – Son Sürüm (Android)

Mobogenie APK İndir – Son Sürüm (Android)

Mobogenie Android uygulaması bir nevi ikinci Google Play Store desek yalan olmaz. Android cihazınızı kontrol edebileceğiniz  , android oyunlar ve uygulamalar indirebileceğiniz bir platform. Üstelik bu platformdan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Günümüzde Google Play Store rootsuz cihazlarda kullanılıyor ve root’lu cihazların bazılarında Google Play Store’a erişim sağlanamadığı için Mobogenie kullanımı zorunluluğu oluyor. Zaten aradığınız her uygulama ve oyunu Mobogenie mağazasında bulabilirsiniz. Mobogenie indir linkinden uygulamayı kurduktan sonra geri kalan kullanım vs. çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Mobogenie son sürüm uygulamayı tam olarak 440 milyon kullanıcı aktif olarak kullanıyor. Bu rakam gerçekten de hiç de hafife alınabilecek bir rakam değil açıkçası. Ülke olarak ise tam olarak 252 farklı ülkede bu uygulama kullanılıyor. Sınırsız tüm oyunları ve uygulamaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

APK İndir

Mobagenie APK dosyası onaylı ve zararsız bir dosya olduğundan dolayı herhangi bir şekilde Android cihazınıza zarar verecek bir tehdit içermez. bundan dolayı gönül rahatlığı ile uygulamayı indirip Android cihazınızda kullanabilirsiniz. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir