Home / Yazılım / Mortal Kombat Fix D3D Error Graphics Memory

Mortal Kombat Fix D3D Error Graphics Memory

Mortal Kombat Your sysyem does not have sufficient video memory to play this game. Please exit some applications and try again. D3D Error: Your monitor’s aspect rotio of 683:384 is incompatible with this game. 

Hatalara kesin çözümleri sizlere anlatmak istedik.

Sistem Kurulu olan Diske Yani C diskine girip aşağıdaki yolu takip edin. Tabi öncelikle gizli dosyaların açık olması gerektiğini unutmayın. Açmak için Windows 7,8 ve 10 da herhangi bir klasörde üst kısımdan görünüm ardından gizli öğeler seçeneği işaretlenmiş olması gerekiyor.

1. C:UserskullanıcıAppDataRoamingMKKE yoluna gidin.

 

MortalKombat

 

 

2. Options.ini not defteri ile açın. Aşağıdaki ayarlar gibi yapın. Olmayan ayarları ekleyin. Daha sonra kaydedin. Sonra dosyayı sağ tıklayıp ‘Salt okunur‘ işaretleyin. Uygula tıklayıp Tamam diyerek kapatın.

 

 

Mortal-Kombat-hata-errorMortal-Kombat-hata-error-2

3. Dxdiag.txt dosyasını çift tıklayıp açın. Aşağıdaki resimdeki ‘ Dedicated Memory: 32 MB ‘ ayarını ‘1024 MB‘ ile değiştiriyoruz. Daha sonra dosyayı kaydedin. Dosyayı sağ tıklayıp ‘ Salt okunur ‘ işaretleyin. Uygula tıklayıp Tamam diyerek kapatın.

 

 

Mortal-Kombat-hata-error-3Mortal-Kombat-hata-error-4

 

Dosyaları kapatıp oyunu açabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunları yorumlarda bizlere iletin gereken yardımları sizlere yapmaya çalışacağız.

 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Linux DNS (Bind) Servisi Sorunu Çözme

Linux sunucunuzda bind (dns) servisinde sorunlar yaşıyorsanız bu servisi tekrar başlatmanız (resetlemeniz) sorununuzu büyük ihtimal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir