Motorola DROID Turbo 2 Tanıtıldı !

Motorola DROID Turbo 2 Tanıtıldı !

Motorola, DROID adını verdiği serisine eklediği yeni model olan DROID Turbo 2’yi tanıttı. Ekranın sağlamlığı oldukça ilgi çekici bir düzeyde.

Akıllı telefon piyasasında pek sesi soluğu çıkmayan markalardan biri olan Motorola, Droid serisinin en yeni üyesi olan Droid Turbo 2’nin tanıtımı gerçekleştirdi. Moto X’in sahip olduğu tasarım anlayışının bu cihazda da devam ettiğini görüyoruz. Motorola’nın sunduğu Moto Maker hizmeti sayesinde telefonu satın almadan önce telefonun kapak, çerçeve ve ön panelinin renklerini değiştirebiliyoruz. Motorola DROID Turbo 2 Tanıtıldı !

DROID Turbo 2’nin Özellikleri

32 ve 64 GB dahili depolama seçenekleri sunan Turbo 2, gücünü 2 GHz hızında çalışan Snapdragon 810 işlemciden alıyor. Bu güçlü işlemciye 3 GB RAM ve 3760 mAh batarya eşlik ediyor. Ayrıca Motorola, TurboPower teknolojisi sayesinde telefonu hızlı şarj etme seçeneği sunuyor.Ön tarafında 5 megapiksellik arka tarafında da 21 megapiksellik bir kamera bulunduran cihaz bu konuda da oldukça başarılı olacak gibi duruyor.

Kırılmaz Ekran !

DROID Turbo’nin en dikkat çeken özelliği ise 5.4 inç büyüklüğündeki ekranın kırılmaz olması, ShatterShield ismi verilen bir teknoloji ile korunan ekrana Motorola tam 4 yıl kırılmazlık garantisi veriyor.

Check Also

Kliplere Kendini Ekleme Uygulaması

Blin.gy adlı uygulama ie sevdiğiniz klipleri anında düzenleyebilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlarınızda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir