Nokia, Android Planlarını Erteledi

Nokia, son günlerde Android ile ilgilenmesi ve bu yönde çıkan haberlerle gündemde iken Android planlarını bir süre ertelediği duyurdu.

Windows Phone işletim sistemine sahip telefonların geliştirilmesi konusunda ön plana çıkan teknoloji devi Nokia’nın Android sistemler üzerinde çalıştığı ve bu yönde yeni bir akıllı telefon modeli geliştirdiği ve yeni cihazlarında ise daha fazla android işletim sistemi kullanmayı hedeflediği biliniyordu.

Fakat, tüm bu haberlerin de aksine Nokia, Android işletim sistemli akıllı telefon üretme projesini bir süre ertelemeye karar verdi. Ayrıca Nokia, Android işletim sistemine sahip cihazların geliştirilmesinin de dışında tüm Google’ın işletim sistemleri ile birlikte uyumlu bir şekilde çalışan cihazlarında projelerini rafa kaldırmışa benziyor.

Nokia, Android Planlarını Erteledi

Nokia, şu günlerde Android’li telefonun dışında 7 inç tablet bilgisayarında projesini hazırlamış durumda. Fakat her iki cihazda piyasaya çıkmayacak gibi gözüküyor.

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

102